• İhtiyacınıza göre çözüm önerileri sunarız

    En iyi kalitede hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetine odaklanmış olan yönetici ve çalışanlarımızla sektördeki yerinizi daha uzun yıllar korumayı ve geliştirmeyi hedefliyoruz.
  • Var olma sebebibimiz, amacımızdır

    Firmamız uluslararası komple karayolu nakliyesi yapmakta olup hattında iddialı hızlı ve güvenli hizmet vermekte olup müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bir anlayış içinde bulunmaktadır.
  • Teknolojik Hizmet Anlayışı

    Her yıl daha da büyümeyi hedefleyen firmamız, ülkemizin en gözde şirketlerinin lojistik anlamında tedarikçisi olup, müşteri yelpazesini sürekli genişletmektedir.

Hizmetlerimiz

Teknolojik Hizmet Anlayışı

Şirketimiz Gaziantep merkezli olarak yurdun her yerine hizmet götürmektedir. Hizmetlerimizi uluslararası genç araçlarımızla sürdürmekteyiz. Uluslararası araçlarımızın tamamı kapalı (tenteli) kasalıdır. Profesyonel hizmet anlayışımızla sizlere hitap edebilme heyecanı ve gayreti içerisinde olacağımızı ifade etmek isteriz. Bu meyanda uluslararası taşımalarda zamanında ve sorunsuz olarak ürünlerinizin sevkiyatını gerçekleştirmeye daha da iyisini yapmaya çalışmaktayız.

Detay

Maksimum Hizmet Anlayışı

Aslanlar Trans olarak uluslararası yük-eşya taşımalarınızda; yüklerinizin, eşyalarınızın, gönderilen her türlü yük'ün büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşımasına özen gösteriyoruz. uzun yılından bu yana bu mesleğin içinde olmakla birlikte uluslararası eşya, yük taşımalarımızda göstermiş olduğumuz özen ve içten samimiyet, işimize verdiğimiz önemin bir göstergesidir.

Detay

Rekabetçi Hizmet Anlayışı

Kuruluşundan bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen Aslanlar Trans uzman kadrosu, araç filosu, yüksek teknolojisi, doğaya ve ekolojik dengeye özen gösteren filosuyla, sektörün lider kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır. Filomuzdaki araçlarının tümü hassas yükleri taşımaya elverişlidir ve en yeni teknolojiyle donatılmıştır.

Detay

Çalıştığımız Ülkeler

Türkiye Çıkışlı; Bulgaristan, Yunanistan , Arnavutluk, Kosova, Makedonya, Sırbistan, Hırvatistan, Romanya, Bosna- Hersek, Macaristan, Slovakya, Ukrayna, Rusya, Polonya, Almanya, Belarus, Çek Cumhuriyeti, Yunanistan ülkelerine taşıma yapmaktayız. 3. Ülke Olarak; Irak, İran, Suriye, Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan ülkelerine taşıma yapmaktayız.

Detay

Hizmetlerimiz

Aslanlar Trans

 

Firmamız Karayolu Taşımacılığında ULAŞTIRMA BAKANLIĞI 'nın Öngördüğü ( C2 Yetki Belgesi ) İle Hizmetlerini Sürdürmektedir
 

Aslanlar Trans Müşteri talepleri doğrultusunda, esnek yapısı ile lojistik ve tedarik zincirinin her zaman önemli bir parçası olmuştur. Her yıl daha da büyümeyi hedefleyen firmamız, ülkemizin en gözde şirketlerinin lojistik anlamında tedarikçisi olup, müşteri yelpazesini sürekli genişletmektedir.

.